Depilacja laserowa Gdynia – Laser VECTUS gwarancją wydepilowanego ciała

Obecnie na rynku jest wiele dostępnych form depilacji. Wszystkie mają zarówno silne, jak i słabe strony. My polecamy szczególnie laserowe usuwanie owłosienia. Metoda ta niesie ze sobą wiele korzyści.

Depilacja laserowa – dlaczego wybrać?

Tradycyjne metody usuwania owłosienia przynoszą krótkotrwałe efekty. Zanim się obejrzysz problem powróci do ciebie jak bumerang. Jednocześnie często są to sposoby bolesne i niespełniające naszych wymagań. Naszym zdaniem depilacja laserowa jest dużo lepszym rozwiązaniem. Korzyści z tej metody:

 • szybkie i trwałe usunięcie niepotrzebnego owłosienia
 • pełne bezpieczeństwo
 • zabiegi zindywidualizowane do potrzeb klienta
 • nie narusza struktury skóry
 • ogranicza potliwość
 • zmniejsza liczbę infekcji
 • usuwa nieprzyjemny zapach

Do zabiegu używane są lasery nowoczesne i sprawdzone naukowo. Ich skuteczność potwierdzają nie tylko zadowoleni klienci, ale także Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA). Przed zabiegiem sprawdzany jest poziom aktywnej melatoniny w skórze. Dzięki temu mamy gwarancję, że cały proces jest bezpieczny.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Czy zabieg depilacji laserowej jest bolesny

Depilacja kojarzona jest zazwyczaj z nieprzyjemnym wyrywaniem zbędnego owłosienia. Przy użyciu depilacji laserowej, nie doświadczymy tego. Zabieg jest przeprowadzany w komfortowych warunkach. Włosy są usuwane za pomocą wysokiej temperatury. Nie szkodzi ona pacjentowi, ponieważ użycie nowoczesnej technologii umożliwia kontaktowe chłodzenie. Dlatego przed, w trakcie i po zabiegu jesteśmy chronieni przed bólem.

Czy zabieg jest stały?

Regularne usuwanie niechcianego owłosienia jest uciążliwe. Zabiera zarówno czas, jak i pieniądze. Tymczasem laserowe usuwanie owłosienia ma działanie długotrwałe. Seria zabiegów sprawia, że usuwany jest cały mechanizm wzrostu. Usuwamy tym samym źródło problemu, a nie tylko jego objawy. Istnieje szansa na to, że około 5% włosów odrośnie. Zazwyczaj wiąże się to ze zmianami hormonalnymi. Warto jest wtedy powtórzyć zabieg. Dzięki temu utrzymamy rezultat.

Czas zabiegu.

Laserowa depilacja jest jedną z najszybszych metod na świecie. W zależności od miejsca, długość zabiegu może ulegać zmianie. Jednak wszystko odbywa się w przeciągu kilkudziesięciu minut.

Więcej informacji na ten temat: https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10137396/depilacja-laserowa-vectus-jakie-sa-jej-zalety-clinica-cosmetologica-gdynia.html

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

depilacja laserowa twarzyBezpieczeństwo przy metodzie laserowej znowu zapewnia technologia. Poziom melatoniny jest pod stałym nadzorem, co pozwala dopasować się konkretnych cech pacjenta. Po zabiegu skóra może być lekko podrażniona. Mogą się również pojawić zaczerwienienia. Wszystko wraca do normy po kilku godzinach, w ekstremalnych przepadkach, paru dniach.

Co więcej, zabieg depilacji służy zdrowiu. Na włosach z każdej części ciała gromadzą się niebezpieczne bakterie. Bez wątpienia są one przyczyną wielu chorób oraz nieprzyjemnego zapachu. Nawet częste mycie i odpowiednia higiena nie pomagają w tym wypadku. Większe bezpieczeństwo daje depilacja.

Depilacja laserowa jest bez wątpienia metodą nowatorską. Wielu ludzi jest nastawionych do niej sceptycznie. Boją się oni bólu, pieczenie i nieprzyjemnych konsekwencji. Wszystko to się zmienia, kiedy dowiadują się, jak świetne można osiągnąć efekty. Co roku liczba osób, które decydują się na tego rodzaju zabieg rośnie wraz z zaufaniem. Niezależnie czy dotyczyły one wyglądu czy zdrowia, laserowe usuwanie owłosienia pomogło wielu pacjentom pozbyć się długoletniego problemu. Właśnie dlatego laserowa depilacja jest lepszym wyborem niż tradycyjna.

8 Comments

 1. helga

  Moja kuzynka była ostatnio na depilacji laserowej pach i teraz też tak się zastanawiam… To jedno z bardziej wkurzających miejsc do depilacji – non stop podrażniona skóra, szczypanie przy każdym użyciu dezodorantu…

  • lee

   Chyba masz rację… Ja bym jeszcze uwzględniła jako irytujące miejsce bikini i okolice. Nie wiem jednak czy bym się zdecydowała na depilację laserową w takim miejscu… czułabym pewien dyskomfort…

 2. gomezia

  Teraz depilacja laserowa jest znacznie lepsza niż kiedyś. Poczytajcie sobie chociażby o tym laserze Vectus. Jest to bezpieczniejsze i tańsze. No i teraz to niemal wszędzie wszystko można rozłożyć na raty 🙂

 3. haghenna

  Byłam na pełnej serii zabiegów w Clinica Cosmetologica w Gdyni i powiem, że to nic nie boli i trwa tylko chwilę. Każdy zabieg trwał po 15 minut, a łącznie był ich 5. Bardzo polecam, pracują tam specjaliści.

 4. LeRes

  Widzę, że można pójść na darmową konsultację 🙂 No brzmi to zachęcająco. Dobrze, że można pójść porozmawiać za darmo i dowiedzieć się czy są jakieś przeciwwskazania do depilacji.

  • strachmawielkieoczy

   A to są jakieś przeciwwskazania do depilacji? Ja myślałam, że to po prostu idziesz do gabinetu i tyle. Jeju teraz to się przestraszyłam o.o

   • mexicano

    Pewnie, że mogą być jakieś przeciwwskazania 🙂 Np przeciwwskazaniem do depilacji jest opalenizna, nowotwory. Generalnie tak jak pisze LeRes – można pójść na konsultację i się dopytać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *