Skuteczna depilacja bikini

W dzisiejszych czasach, pielęgnacja własnego ciała jest niezwykle istotna. Depilacja laserowa, jest właśnie rozwiązaniem, dzięki któremu można pozbyć się niechcianego oraz nieestetycznego owłosienia z różnych części ciała. Laser „Vectus”, bo o nim w tym miejscu mowa, likwiduje skutecznie oraz bardzo efektywnie, niechciane owłosienie. Dzieje się to za sprawą wiązki lasera, który wnika głęboko w skórę i tam niszczy cebulki włosa. Wiązki lasera, niezwykle precyzyjnie likwidują włosy. Depilacja laserowa jest bardzo skuteczna. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, można z całym powodzeniem, usunąć owłosienie na przykład z rejonów bikini. Trzeba zauważyć, iż zazwyczaj samodzielne usuwanie włosów z tego rejonu ciała, nie kończy się najlepiej. Otóż, okolice bikini są wrażliwym miejscem. Powierzchnia skóry jest w tym miejscu nierówna, wobec czego maszynka jednorazowa może nie poradzić sobie z perfekcyjnym zlikwidowaniem owłosienia z tego miejsca. Natomiast inne metody depilacyjne są niestety albo bardzo bolesne albo zupełnie nieefektywne.

Zdecydowanie, depilacja laserowa bikini jest w tym względzie najskuteczniejsza i nie ma sobie równych. Laser Vectus jest z całą pewnością niezwykle precyzyjny oraz perfekcyjny. Nie narusza on samego naskórka. Nie podrażnia go ani nawet nie rani. Laser Vectus działa zupełnie nieinwazyjnie. Natomiast powierzchnia skóry nie jest w żadnym stopniu przesuszona, z powodu zabiegu. Trzeba również zauważyć, że nie pozostawia on także żadnych podrażnień na ciele. Działa on naprawdę delikatnie, aczkolwiek skutecznie. Laserowa depilacja bikini tym urządzeniem jest niezwykle bezpieczna oraz w porównaniu do innych metod, całkiem komfortowa. Efekt zabiegu jest oczywiście trwały, co również jest dużym atutem tego rozwiązania. Ważne jest także to, iż dostrzegany jest efekt zabiegu praktycznie od razu. Owszem, włosy mogą się wykruszać jeszcze do trzech tygodni po zabiegu, lecz są to już niewielkie ilości włosów – więcej o tym tutaj: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790.

Najwięcej owłosienia usuwa się od razu wraz z laserem. Zabieg oczywiście zawsze wykonywany jest w sterylnych warunkach. Jest to bardzo ważne, gdyż pacjent może czuć się dzięki temu, naprawdę komfortowo. Laser Vectus znajduje się w rękach tylko profesjonalistów. Używa go wyłącznie doświadczony personel, który czuwa nad pacjentem, cały czas. Okres trwania zabiegu jest stosunkowo krótki. Szacuje się że trwa on do czterdziestu minut, nigdy nie dłużej. Laser Vectus, posiada opcję, która automatycznie sprawdza poziom melaniny. Dzięki temu, można dobrać odpowiednie parametry zabiegowe. Jest to pionier na rynku i nie ma on sobie równych. Po usunięciu owłosienia maszynką jednorazową, włosy stosunkowo szybko odrastają. Jest to duży minus takiej metody.

Natomiast laser Vectus daje stałe efekty i szybkie rezultaty. Między innymi z takich względów, osoby decydują się na to rozwiązanie. Na uwagę zasługuje także fakt, że po dokonanym zabiegu Vectus, nie pojawiają się skutki uboczne. Jeśli chodzi o przygotowanie do samego zabiegu, kosmetolog odpowie na wszystkie pytania i da wskazówki co należy robić a czego trzeba unikać. Przed zabiegiem oraz w trakcie, pacjent oczywiście nie jest pozostawiony sam sobie. Kosmetolog wszystko powie i doradzi. W trakcie zabiegu nie opuszcza on pacjenta. Laser Vectus w sposób całkowicie trwały usuwa całe owłosienie. Natomiast same okolice bikini są rewelacyjnie gładkie. Zabieg wyżej wymieniony jest niezwykle komfortowy, w porównaniu do innych metod depilacyjnych. Trwa on również stosunkowo niedużą ilość czasu.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

5 Comments

  1. Kamil

    Fajnie a ile kosztują takie zabiegi? Ja chcę się pozbyć włosów z klaty, chcę być seksi na lato. Jadę na całe wakacje na Majorkę i nie mam zamiaru straszyć małpią klatą.

  2. Byłam na zabiegach w Clinica Cosmetologica i spokojnie mogę polecić to miejsce – profesjonalizm w czystej postaci, nowoczesne maszyny, miłe Panie 🙂 a moje nogi – gładziutkie.

  3. Justyna82

    Ja już stosowałam chyba wszystko. Kremy, maszynki, depilatory.. ale po max 3 tygodniach włoski i tak odrastają. Myślę o tej metodzie laserowej. Był ktoś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *